Find din kontaktperson hos BEWI

Vil du i kontakt med en bestemt afdeling? Se nedenfor for at finde din kontaktperson hos BEWI.

Insulation - Denmark

BEWI Styrolit

Østerled 30

4300 Holbæk

+45 72 15 79 00

flamingo@bewi.com

Charlotte Vagner

Customer Service Manager
+45 79 79 82 30
charlotte.vagner@bewi.com

Lea Raug

Sales & Production Coordinator
+45 79 79 82 31
lea.raug@bewi.com

Gitte Hansen

Sales Assistant
+45 79 79 82 32
gitte.hansen@bewi.com

 

 

Anne Lynge

Sales Manager and Technical Engineer
+45 61 61 82 37
anne.lynge@bewi.com

René Hansen

Account Manager
+45 61 61 82 38
rene.hansen@bewi.com

 

Sune Jorn Nielsen

Technical Advisor
+45 61 61 81 64
sune.jornnielsen@bewi.com

Dan Jacobi

Operations Manager
+45 72 15 79 04
dan.jacobi@bewi.com

Allan Blak

Operations Manager
+45 61 61 82 34
allan.blak@bewi.com

Karl Erik Olesen

Managing Director
+45 72 15 79 58
karl.erik.olesen@bewi.com

 

Morten V. Jørgensen

COO
+45 72 15 79 06
morten.jorgensen@bewi.com

Mette Søndergaard

CFO
+45 72 15 79 62
mette.sondergaard@bewi.com

Marianne F. Nielsen

HSEQ Manager
+45 72 15 79 71
marianne.f.nielsen@bewi.com

Mette Fuglsang

Communications & HR Manager
+45 72 15 79 02
mette.fuglsang@bewis.com

Packaging - Denmark

BEWI Styropack

Østerled 30
4300 Holbæk
+45 72 15 79 00
flamingo@bewi.com

Karina Frydensberg

Customer Service Manager
+45 72 15 79 53
karina.frydensberg@bewi.com

Connie Knudsen

Connie Pedersen

Sales Assistant
+45 72 15 79 54
connie.knudsen@bewi.com

Lone P. Kristiansen

Sales Assistant
+45 72 15 79 73
lone.kristiansen@bewi.com

Anja Hvidtfeldt

Sales Assistant
+45 72 15 79 52
anja.hvidtfeldt@bewi.com

Cecilie Libak

Sales Assistant
+45 79 79 81 37
cecilie.libak@bewi.com

Dorthe Høy

Sales Assistant
+45 79 79 81 40
dorthe.hoy@bewi.com

Ole Rahbek

Sales Assistant
+45 79 79 81 34
ole.rahbek@bewi.com

Ilse Stouby

Sales Assistant
+45 72 15 79 55
ilse.stouby@bewi.com

Peter Mogensen

Account Manager
+45 61 61 81 39
peter.mogensen@bewi.com

Jesper Hansen

Jesper Hansen

Account Manager
+45 61 61 81 36
jesper.hansen@bewi.com

Steen Hindborg Petersen

Account Manager
+45 72 15 79 70
steen.hindborg@bewi.com

Peter Schmidt

Account Manager
+45 72 15 79 59
peter.schmidt@bewi.com

Michael H. Andersen

Account Manager
+45 72 15 79 56
michael.andersen@bewi.com

Vibeke Jessen

Sales Controller & Project Manager
+45 61 61 81 32
vibeke.jessen@bewi.com

Ole Krebs

Development Manager
+45 72 15 79 57
ole.krebs@bewi.com

Martin Grønhøj

Area Sales Representative
+45 61 61 81 38
martin.gronhoj@bewi.com

Anette Christensen

Sales Manager
+45 72 15 79 05
anette.christensen@bewi.com

Dan Jacobi

Operations Manager
+45 72 15 79 04
dan.jacobi@bewi.com

Gert Hansen

Operations Manager
+45 72 15 79 10
gert.hansen@bewi.com

Flemming Hansen

Operations Manager
+45 61 61 82 30
flemming.hansen@bewi.com

Kristian Mortensen

Operations Manager
+45 72 15 79 00
kristian.mortensen@bewi.com

Ib Nielsen

Operations Manager
+45 61 61 81 51
ib.nielsen@bewi.com

Jens Roth

Operations Manager
+45 72 15 79 24
jens.roth@bewi.com

Karl Erik Olesen

Managing Director
+45 72 15 79 58
karl.erik.olesen@bewi.com

Mette Søndergaard

CFO
+45 72 15 79 62
mette.sondergaard@bewi.com

Morten V. Jørgensen

COO
+45 72 15 79 06
morten.jorgensen@bewi.com

Marianne F. Nielsen

HSEQ Manager
+45 72 15 79 71
marianne.f.nielsen@bewi.com

Mette Fuglsang

Communications & HR Manager
+45 72 15 79 02
mette.fuglsang@bewi.com

RAW - Worldwide

Porvoo, Finland

BEWiSynbra RAW Oy

+358 (0)207 620 200

PO Box 360
FI – 06101 Porvoo
Kilpilahden teollisuusalue, Rajatie 181-32
FI – 06850 Kulloo
Finland

Etten-Leur, The Netherlands

BEWI RAW
+31 (0)168 373 373

PO Box 37
NL – 4870 AA Etten-Leur
Zeedijk 25 (Industrieterrein Zwartenberg)
NL – 4871 NM Etten-Leur
The Netherlands

headset_mic

Customer service

+358 207 558 050

order.raw@bewi.com

live_help

Technical sales support

+31 168 373 312

techical.raw@bewi.com

Insulation - Sweden

BEWI Insulation AB

Gårdsvägen 13

169 70, Solna

Öppet vardagar 07.00 – 17.00

headset_mic

Kundservice/Order

0176 – 208 500
order.insulation@bewi.com

Packaging - Sweden

BEWI Packaging

Gårdsvägen 13

169 70, Solna

Öppet vardagar 07.00 – 17.00

headset_mic

Kundservice/Order

010 – 15 00 300

order@bewipackaging.com

Packaging - Norway

BEWI Norway

7263 Hamarvik

Åpningstider man-fre: 07.00 – 18.00

headset_mic

Kundeservice

+47 72 44 88 88

ordre@bewi.com

Insulation - Norway

BEWI Norway

7263 Hamarvik

Åpningstider man-fre: 08.00 – 16.00

headset_mic

Kundeservice

+47 72 44 88 88

order@bewi.com

Insulation - Finland

BEWI Insulation

headset_mic

Asiakaspalvelu / Tilaukset

020 755 92 00

order.fi@bewi.com

Plastimar - Portugal

FÁBRICA | SEDE

PLASTIMAR, S.A.
Estrada Marginal Norte, Apt. 1
2524-909 Peniche
Telefone: +351 262790120
Fax: +351 262789447
Email: plastimar@bewi.com
Mapa: http://goo.gl/maps/sha8Q

FÁBRICA NORTE

PLASTIMAR, S.A
Rua dos 5 Caminhos Nº570, Argemil
4780-382 Santo Tirso
Telefone: +351 252809100
Fax: +351 252809109
E-mail:plastimar@bewisynbra.com
Mapa:http://goo.gl/maps/aJghO

DELEGAÇÃO SUL

Plastimar, S.A.
Estrada Vale de Mulatas
Lote 17, Arm. 3
2914-516 Setubal
Telefone: +351 265 501 542
Fax: +351 265 501 542
Mapa: https://goo.gl/maps/GWPe1QpV1BQ2

DELEGAÇÃO VIGO

PlasExpandido, S.L.
Almacen Capas, nº7, Darsena 3 Puerto Pesquero
Apartado Correos 1115
36200 Vigo
Telefone: +34 986 430 354
Fax: +34 986 430 376
Mapa:http://goo.gl/maps/wP9WL

headset_mic

Customer Service

+ 351 262 790 120

plastimar@bewi.com

Todos os dias úteis entre as 9:00 e as 18:00

Packaging - Netherlands

Synprodo

P.O. Box 3
6600 AA Wijchen
Netherland

headset_mic

Customer Service

+31 24 649 19 11

info@synprodo.com

Insulation - Netherlands

IsoBouw

Kanaalstraat 107
5711 EG Someren
Nederland

headset_mic

Customer Service

+31(0)493 – 49 81 11

info@isobouw.nl